Aksident në Gjirokastër, plagoset 30-vjeçari

Një aksident ka ndodhur në rrugën Dhoksat-Këllëz të Gjirokastrës. Policia thotë se shetasi V.Gj, 30 vjeç, duke drejtuar makinën tip ‘Suzuki’, humbi kontrollin dhe doli nga rruga. Për pasojë ndodhet i plagosur në spitalin ‘Omer Nishani’, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.