Ngjarje e rëndë në Libohovë, 50-vjeçari gjendet i vetëvarur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Libohovë. Policia informon se një burrë është gjendur i vetëvarur në një pemë nga banorë të fshatit Nepravishtë. Nga të dhënat e para mësohet se viktima nuk ka shenja dhune, sidoqoftë hetimet pritet të zbardhin më shumë rreth rastit. Më poshtë njoftimi i plotë i Policisë së Shtetit.

Gjirokastër/ informacion paraprak.

Më datë 31.03.2022, rreth orës 17:00, në fshatin Nepravishtë, Libohovë, në një pemë, është gjetur nga banorët e fshatit, i vetëvarur shtetasi L.Dh., 50 vjeç, banues në Libohovë. Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.