Plagosja te Ura e Lumit, reagon policia e Gjirokastrës

drejtoria-e-policise-se-qarkut-te-gjirokastres_23-prill-2010 (1)Pak pas ngjares te Ura e Lumit në Gjirokastër, ka reaguar policia e Gjirokastrës përmes një njoftimi të shkurtër.

“Në afërsi të ‘’Urës së Lumit ‘’, lagja ’’18-Shtatori’’, Gjirokastër, pranë karburantit

është plagosur me armë zjarri në dorë shtetasi J.A , 39 vjeç, banues në Tepelenë, i

cili është jashtë rrezikut për jetën. Po punohet për evidentimin dhe kapjen e autorit” thuhet në njoftimin e policisë.

Ngjarje ndodhi mbrëmë, ndërsa rrethanat janë ende të paqarta.

|Libohova Online|