12 shijet seksuale të Bleonës dhe një orgazëm… cilat janë?

vipat2Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka rrëfyer se cilat janë preferencat e saj seksuale.

Në intervistën për Arianin Çanin në ‘Zonë e Lirë’, Bleona tregoi 12 gjërat që i pëlqejnë dhe nuk i pëlqejnë në lidhje me seksin.

1-Nuk dua të më qëllojnë bythëve kur bëj seks

2-Seksi më i mirë nuk ka qenë gjatë ‘treshes’

3-Është skandal t’i bësh çiçin partnerit gjatë seksit

4- Eksitohem më shumë përpara një kamera me Kimin

5-Nuk më pëlqen ta bëj në makinë, por në krevat me shumë pupla

6-Nuk eksitohem kur shikoj një çift që e bën

7-S’më pëlqen të jem e nënshtruar ndaj dëshirave seksuale të partnerit

8-Më pëlqen seksi me çizme të veshura

9-Nuk më duhet të heq një vizë që të arrij orgazmën

10-Është ide e mirë të jesh masturbues serial

11-Nuk më pëlqen ta bëj në ashensor

12-Orgazmat më të mira nuk arrihen majë shkëmbinjve

Së fundmi ajo tregoi se orgazma e saj është suksesi dhe vdes për skenën.