7 shqiptaret me të pasmet më seksi (FOTO)

Yjet e showbiz-it shqiptar, tashmë e kanë shndërruar në trend “promovimin” e të pasmëve.

Përveç kësaj, shumica prej tyre nëpër spotet e ndryshme i nxjerrin në pah të pasmet e tyre, apo edhe nëpër fotografi të ndryshme që i postojnë nëpër rrjetet sociale, duke bërë garë ndërmjet tyre se kush i ka më seksi dhe më të mëdha.

Në vazhdim, do t’ju sjell 7 këngëtaret me të pasmet më të mëdha dhe më seksi:

1 – Adelina Berisha

Adelina-Berisha3

29367

Adelina-Berisha

02

adelina_berisha_6

03

adelina_berisha-dielli.al_.2

2 – Shkedije Mujaj

shkendijemujaj111

Shkendija1

ss_6789

382403_440625432616842_271376152875105_1678836_1258629681_n

26_03_14_103166_shkendija

shkenda 3

3 – Olta Goci

10488660_1603568679918811_692452262_n1

10696194_408358212682628_8271389955610112262_n1

11752513_408133019371814_2734736199177503015_n1

11745691_407049732813476_7331741205076711016_n1

15800_408627869322329_75689295899816504_n1

olta1

olta21

4 – Donjeta Kosumi- Kallashi

largea_kallashi-31417504715

kb

download

13364bbfbf39e9021df2b0f08ef91234

maxresdefault

734150_623049791052474_1868477774_n

5 – Enca Haxhia

enca-2

10597488-632000930231770-379512833-n

31563

Enca-750x375

Enca-Haxhia1

6 – Vildane Zeneli

vildane-11

vil111

vildane_zeneli_serish_nudo_18_

vildane111_251556

vildane1

vildane-3-690x460

f78f45c6-ba31-4255-9dd6-0d79a8f6b374---0-

7 – Morena Taraku

morenaaaa-e1426843532391

morena_taraku_morena_taraku_instagram_january_lDOuv7Sy.sized

13

5n7ckgg

morena1-620x330

11075042-10152808342762029-772406673-n

morena_taraku_morena_taraku_mars_2015_OzcoDOwP.sized