Aksident pranë Haskovës, përplasen 3 automjete [FOTO]

Tre automjete janë përfshirë në një aksident pasditen e sotme në autostradën Gjirokastër-Kakavijë. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Haskovë para pak minutash. Nga raportimet e para flitet për lëndime të lehta të drejtuesit të makinës me targa greke, makinë e cila është dëmtuar më shumë nga përplasja. Policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet e këtij aksidenti dhe për të normalizuar trafikun në autostradë.tmp_12613-20150621_164712198466574tmp_12613-20150621_1647161561733011tmp_12613-20150621_164709-1907579071

tmp_12613-20150621_164709-65212144

tmp_12613-received_15922477843615071123987858