Aksident te Kthesa e Jorgucatit, tre të plagosur

Njè aksident automobilistik ka ndodhur sot te kthesa Jorgucatit. Sipas informacionit paraprak te policise, janë përplasur dy automjete dhe si pasojë janë dëmtuar tre shtetas, të cilët po transportohen për në spitalin rajonal.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.