Aksidenti i rëndë me dy viktima në Grapsh, foto nga vendi i ngjarjes (FOTO)

Libohova Online sjell foto nga aksidenti i sotëm pranë fshatit Grapsh në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë, ku një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal në.

Për pasojë humbën jetën dy persona, ndërsa një person i tretë është plagosur. Viktimat janë 30-vjeçari A.N (drejtuesi i mjetit) dhe pasagjeri G.Sh, të dy nga fshati Plesat.

Personi i plagosur që ndodhet në spital ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe është identifikuar me inicialet L.M.