Aksidenti tragjik te Uji i Ftohtë, foto nga vendi i ngjarjes

Këto janë fotot e aksidentit të ndodhur sot pranë Ujit të Ftohte në Tepelenë, me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri.

Kamioni i drejtuar nga shtetasi Agim Hoxhallari u përplas me autoveturën, si pasojë gjeti vdekjen pasagjeri 21 vjeçar H.T, si dhe u plagos rëndë shoferi 37-vjeçar T.T. Ky i fundit ndodhet në spitalin e Gjirokastrës.

Policia ndërkohë ka ndaluar shoferin e kamionit.

|Libohova Online|

ertrytutysdgfhffdghfhfgj