Alarmohen banorët në Dropull, gropa të çuditshme hapen në mes të fushës (FOTO)

Banorët e Dropullit kanë vënë re diçka të pazakontë ditët e fundit në fushën pranë fshatit Vanistër. Siç shihet aty janë hapur befas disa gropa rreth 10 metra të thella. Nuk dihet se nga kush dhe përse ka ndodhur kjo. Ata më konspirativët thonë se gropat janë shkaktuar nga meteorët, por kjo mbetet për t’u konfirmuar zyrtarisht. Libohova Online sjell më poshtë fotot, me shpresën se do dikush do të dalë për të dhënë shpjegime lidhur me këtë çështje.