Arben Ristani nis takimet në jug, viziton edhe Libohovën (FOTO)

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, gjatë një vizite në Gjirokastër, ku është takuar me tregtarë dhe qytetarë të ndryshëm, është ndalur edhe në Libohovë. Ai shoqërohej nga Roland Bejko, kreu aktual i PD-së në Gjirokastër, kryebashkiaku i Libohovës, Altin Çomo, kryekomunari i Lazaratit, Dashamir Aliko dhe nga disa ish-funksionarë publikë në kohën e qeverisjes së PD-së. Arben Ristani ka pak ditë që mori postin e Sekretarit të Përgjithshëm të PD-së, pas një gare brenda partisë me Eduard Selamin.

11001_522106657926096_1753135199462514762_n

10849986_522106467926115_1491234555815487497_n

10849938_522106471259448_2865182141385215578_n

10850283_522106544592774_4530943173317353530_n

10845992_522106611259434_2539256269833109323_n

10414380_522106591259436_6042287943575348972_n

10349900_522106551259440_4526454255614282920_n

10014685_522106584592770_4037955965921711007_n