‘ArgjiroFest’, grupet folklorike interpretojnë edhe në Libohovë (FOTO)

Grupe nga Kroacia që marrin pjesë në festivalin ‘Argjiro Fest’ ishin sot edhe në Libhovë për të interpretuar para qytetarëve.

“Atmosferë nga #ArgjiroFest edhe në Libohovë. Grupet folklorike që marrin pjesë në këtë festival ishin sot edhe në Libohovë. Ju lumshin këmbët dhe ju këndoftë zemra gjithmonë”, shkruan në Facebook kryebashkiakja, Luiza Mandi teksa publikon edhe disa foto.

Image may contain: one or more people, tree and outdoor

Image may contain: one or more people, tree and outdoor

Image may contain: one or more people, tree and outdoor

Image may contain: 3 people, people standing, tree, child and outdoor

Image may contain: 4 people, people smiling, people standing, tree and outdoor

Image may contain: one or more people, tree and outdoor

Image may contain: 2 people, outdoor

Image may contain: one or more people, tree and outdoor