Babai e denoncon si të humbur, lushnjari kapet në Kakavijë

Drejtoria për Kufirin dhe Migracionin në Gjirokastër ka kapur një 32-vjeçar nga Lushnja.

F.H është ndaluar një ditë më marë në Kakavijë pasi një javë më parë ndaj tij ishte bërë kallëzim në polici nga babai për largim nga banesa.

Pas kësaj 32-vjeçari do të dërgohet në shtëpinë e tij në Lushnje.