Ç’është kjo veshje e cuditshme e Ramës në Gjirokastër? (FOTO)

Rama ka qenë në një takim me të rinjtë e Gjirokastrës që votojnë për herë të parë, por ajo që ka tërhequr vëmendje është veshja e tij.

Edhe pse pas bërjes kryetar partie dhe kryeministër, stili i tij u bë më serioz, ai nuk harron të kthehet në origjinë duke luajtur me veshjen.

Në Bashtenë e Teqesë në Gjirokastër ai është shfaqur tejet sportive dhe i veshur me pantallone te zeza në formë të çuditshme.