Çfarë do të thotë të jesh me LSI-në. Shihni këtë VIDEO

Lëvizja Socialiste për Integrim stigmatizohet shpesh në publik si një parti klienteliste, që qëndron vazhdimisht në pushtet, sa me PD-në sa me PS-në dhe që ka si qëllim në vetvete vetëm pushtetin.

Faqja e njohur satirike “Çmendina Dumbim” sjell kësaj here një këngë parodi për partinë e Ilir Metës.

Frymëzimi është marrë nga kënga “Ajo” e Majk, por me një tekst tjetër. Mos e humbisni këtë video.