Çfarë ndodh në prapaskenën e filmave porno (foto+18)

jkhagdffÇfarë ka prapa filmave porno? Thjesht normalitet! Ky është mesazhi që ka dashur të përçojë fotografja Sophie Ebrard në projektin e saj të quajtur “It’s Just Love” (Është thjesht dashuri). Artistja franceze ka kapur me aparatin e saj aktorë dhe aktore në momente pushimi gjatë xhirimeve të një filmi me “pullë të kuqe”. Aty shihen gjëra deri diku banale dhe të ngjashme me çdo prapaskenë të çdo lloj filmi tjetër. Vajza që lyejnë thonjtë, meshkuj që pushojnë në divan apo që bëjnë shaka me teknikët. Ajo që i nuk bezdis është lakuriqësia, madje sillen sikur jetojnë në një ishull të pabanuar. Mes fotove mund të njihni edhe mera të njohur si aktorja Valentina Nappi apo pornodiva James Deen. Edhe ata pas kamerave tregojnë se janë njerëz të zakonshëm.

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Foto 4

Foto 5

Foto 7

Foto 7

Foto 9

Foto 10

Foto 11

Foto 13

Foto 12

Foto 14

Foto 16

Foto 16