Çfarë (s)keni parë nga vizita e Ramës në Labovën e Kryqit (FOTO)

Gjatë vizitës në qarkun Gjirokastër ditën e premte, kryeministri Edi Rama shkoi edhe në fshatin Labovë e Kryqit, ku pa nga afër dy investime të rëndësishme për zonën, siç është rikonstruksioni i rrugës dhe restaurimi i Kishës së Shën Marias. Ai shoqërohej në këtë vizitë nga ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, kryesuesi i listës së kandidatëve të PS-së, Bledi Çuçi dhe kryebashkiakja Luiza Mandi. Më poshtë fotot nga kjo vizitë.

/Libohova Online/

Image may contain: 8 people, people standing and outdoor

Image may contain: one or more people, crowd and outdoor

Image may contain: 15 people, people smiling, people sitting and table

Image may contain: 11 people, outdoor

Image may contain: 9 people, tree and outdoor

Image may contain: 6 people, people smiling, people sitting and wedding

Image may contain: 5 people, people smiling, people sitting

Image may contain: 5 people, people smiling, flower and wedding

Image may contain: 5 people, people sitting

Image may contain: people standing and outdoor

Image may contain: sky and outdoor

Image may contain: 3 people, people standing, sky and outdoor

Image may contain: 5 people, people smiling, people standing, beard, phone and indoor

Image may contain: 3 people

Image may contain: 4 people, tree, plant, outdoor and nature

Image may contain: 8 people, people smiling, people standing, wedding and outdoor

Image may contain: 7 people, people smiling, people standing, mountain, outdoor and nature

Image may contain: 7 people, people standing, child and outdoor

Image may contain: one or more people, people riding horses, sky, mountain, horse, outdoor and nature

Image may contain: 2 people, people standing and outdoor