Çiljeta nxjerr të pasmet në videoklipin e ri

ciljetaGjate xhirimeve të këngës “Gangsta Love” është realizuar edhe kjo foto e Çiljetës.

Ajo i drejton dikujt pistoletën dhe e ka fytyrën të mbuluar me rrjetë.

Ndërkohë që të pasmet këngëtarja nuk i ka aspak të mbuluara, përkundrazi…