Deputeti i Gjirokastrës nis pushimet, xhiro me varkë në Pogradec (FOTO)

Mbyllja e procesit zgjedhor në PD dhe rizgjedhja e Lulzim Bashës në krye të partisë, i ka dhënë qetësi deputetëve demokratë, si dhe kanë nisur pushimet.

Deputeti i Gjirokastrës, Tritan Shehu ndodhet në Pogradec me bashkëshorten e tij.

Në facebook ai bën publike disa foto dhe shkruan:

A ju kujtohet nje kenge e vjeter per Liqenin e Pogradecit?

“Atje tej ne kallamishte.”

Sot tek nje Plazh shume i bukur e i vogel midis kalamishteve aty, te “Qoshka e Gjolit”.

Prane nje monument i historise sone, Kisha e Najazmase, dhe nje burim me uje te ftohte.

Image may contain: 2 people, people standing, sky, outdoor, water and nature

Image may contain: 2 people, people sitting and outdoor

Image may contain: 1 person, standing, ocean, sky, outdoor, nature and water

Image may contain: 2 people, people standing, outdoor, water and nature

Image may contain: 2 people, people sitting and outdoor

Image may contain: 2 people, people standing, outdoor, water and nature