Elhaida Dani kalon me sukses provën e parë në skenën e Eurovision (video)

image_333Përfaqësuesja e Shqipërisë është ngjitur këtë të martë në skenën madhështore të Vienës për të provuar performancën e saj. Elhaida Dani e veshur me krijimin e zi të Valdrin Sahitit dhe tre backvocal-et me uniformat e bardha, shfaqën siguri në këtë interpretim të parë.