Ergys Kaçe befason: Me Shkëlzen Gashin nuk kuptohem, duket sikur flet arabisht

Screenshot_3-2-640x433Mesfushori i kombëtares Ergys Kaçe si disa lojtar të tjerë ka dhënë një intervistë për “SuperSport” me pyetje humoristike për të parë disa nga mendimet e tij.

Kaçe ka thën se qyteti i preferuar është Selaniku dhe dëshiron që të jetoj në Amerikë.

Ai po ashtu ka thnë se nënë shtë idhulli i itj në jetë dhe njeriu special për të do të jetë vazja e tijq ë do të lind pas një muaj.

Kaçe ka thënë se ka harruar një herë pasaportën në shtëpi kur ishte duke udhëtuar me skuadrën e Paokut.

Mesfushori zbuloi se në kombëtare nuk merr vesh në gjuhën shqipe vetëm me sulmuesin Shkëlzen Gashi ku i duket sikur flet arabisht.