Flamur Golemi merr mbështetje nga gjirokastritët që jetojnë në Tiranë (FOTO)

Kandidati për deputet i Partisë Socialiste në Gjirokastër, Flamur Golemi, ka vijuar takimet elektorale me gjirokastritë që jetojnë në Tirnaë, kryesisht nga zona e Cepos dhe Picarit.

“Fola me ta për angazhimin tim në këtë fushatë si kandidat për deputet dhe për përpjekjen e përbashkët për Gjirokastrën që duam, për Shqipërinë që duam. Ndonëse pjesën më të madhe të kohës e kalojnë në kryeqytet, janë gjithnjë sy e vesh nga Gjirokastra prandaj në 25 qershor do të japin kontributin e tyre me votë për Partinë Socialiste, si e vetmja zgjedhje që mund të çojë përpara reformat dhe zhvillimin e vendit. Faleminderit për mikpritjen dhe mbështetjen”, shkruan Flamur Golemi në faqen e tij në Facebook teksa poston edhe foto nga takimi.

/ArgjiroLajm.net/

Image may contain: 2 people, people sitting, table and indoor

Image may contain: 5 people, people sitting and indoor

Image may contain: 1 person, sitting, table and indoor

Image may contain: one or more people, people sitting, table and indoor

Image may contain: 1 person, sitting, table and indoor