FOTO/ Irina nuk vendos dot: Messi apo Ronaldo?

1-332Iryna Ivanova vjen nga Rusia. Ajo është modele e njohur në këtë vend ndërkohë që është edhe tifoze e flaktë e futbollit. Iryna ka realizuar disa fotografi interesante dedikuar të Lionel Messit dhe Ronaldos. Ende nuk e ka bërë të ditur se cilin lojtarë e pëlqen më shumë. Iryna në këtë mënyrë ka nisur që ta tërheq vëmendjen e tifozëve për Kampionatin Botëror që do të zhvillohet në Rusi më 2018. /Olle/

4

3

1