FOTO LAJM/ Futbollistët shqiptarë e serbë të Lazios arrijnë paqe

cana3Ndersa politikanet e Serbise nuk po arrijne dot te kapercejne incidentin e Beogradit dhe te kerkojne falje per dhunen dhe thirrjet raciste, ​futbolistët shqiptarë dhe serbë të Lacios, kanë treguar se ajo që ndodhi në stadium, nuk kishte lidhje me futbollin.

Pasi janë kthyer në Romë, ata kanë bërë një foto së bashku, duke treguar se futbolli vetëm bashkon.

Tomas Strakosha, Lorik Cana, Etrit Berisha Filip Xhorxheviç dhe Dushan Basta kanë pozuar së bashku për faqen e Lacios, duke treguar se nuk kanë asnjë problem me njëri-tjetrin.