FOTO LAJM/ Ja skena ku Papa Françesku do mbajë meshën në Tiranë

skenaKështu do të jetë skena në sheshin “Nënë Tereza”, ku Papa Françesku do të mbajë një meshë gjatë vizitës në Tiranë më 21 shtator.

Foto është postuar nga kryeministri Rama në faqen e tij në Facebook.

Skena e ngjarjes historike të 21 shtatorit, prej ku Papa Françesku do të japë meshën e posaçme dhe të shumëpritur” shkruan kryeministri.