Gjirokastër, kandidatët e PS përballë gazetarëve (VIDEO)

Kandidatët për deputet të Partisë Socialiste në qarkun Gjirokastër kanë zhvilluar sot një takim me gazetarët e mediave lokale. Bledi Çuçi, Mirela Kumbaro, Flamur Golemi, Laert Duraj, Artemisa Dralo, Matilda Çela dhe Elvira Pasho, kanë prezantuar njëri-tjetrin dhe i janë përgjigjur pyetjeve të ndryshme të gazetarëve lidhur me angazhimin e tyre të ri. Takimi ishte zgjedhur të zhvillohej në ambient të hapur. Veç roll up-it me sloganin e PS-së, “Për Shqipërinë që duam”, një detaj tjetër që binte në sy ishte tavolina dhe karriget e përzgjedhura, që jo rastësisht ishin ngjyrë vjollcë.

/ArgjiroLajm.net/

Image may contain: 3 people, table, outdoor and nature

Image may contain: one or more people, tree, sky, outdoor and nature

Image may contain: 1 person, standing, tree, sky, outdoor and nature

Image may contain: 2 people, people sitting and outdoor

Image may contain: 4 people, outdoor