Gra, ja si ta forconi gjoksin duke përdorur kastravecin

gg_1456734784-6944745Merrni një kastravec të vogël dhe bëjeni pure. Shtoni një lugë çaji gjalpë dhe 1 të verdhë veze.

Përziejini përbërësit derisa të krijohet një pastë. Pastaj, aplikoni pastën në zonën e gjoksiit dhe lereni të qëndrojë për rreth gjysmë ore.

Lajeni tërësisht duke përdorur ujë të ftohtë.

Për rezultate më të mira, përdoreni këtë maskë një herë në javë për të forcuar dhe për të rivendosur indet e gjirit