Gratë e futbollistëve të Anglisë gati për në Francë (FOTO)

wagsTrajneri i kombëtares irlandeze Martin O’Neill pak muaj më parë tha me shaka se në evropianin e Francës do të lejonte të vinin edhe gratë e bukura të futbollistëve ndërsa për ato që nuk janë simpatike nuk ka vend.

Ishte një batutë që u pasuar me shumë polemika.

Mesa duket ai ka pasur ndër mend gratë që rrethojnë kombëtaren angleze të cilat kanë nisur të bëjnë gati valixhet për në Francë.  

Në shkallët e stadiumeve do të ketë mjaft linja dhe hijeshi.