Humor i zi në rrjet, Tritan Shehu në ‘shënjestër’ (FOTO)

Fushata elektorale është në kulmin e saj dhe si në çdo vend tjetër edhe në Gjirokastër është ngjarja më e komentuar e ditës.

Ndërsa pak ditë më parë në rrjetet sociale po qarkullonin meme ku bëhej humor me Vangjel Tavon, së fundi në “shënjestër” është vënë kandidati i PD-së, Tritan Shehu.

Po sjellim më poshtë disa prej posterave më pikantë që janë bërë virale këto ditë.

/ArgjiroLajm.net/