Ishin fshehur në shkurre, gjenden dy pako me kanabis në Kakavijë

Dy pako me kanabis janë gjetur në disa shkurrë në Kakavijë.  Burime nga policia bejne me dije se lënda narkotike peshonte 6 kg e 120 gram.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.