Ja çfarë kërkojnë femrat në faqet pornografike

tmp_30920-sex15-300x169-1364573915Ylli i një “reality show”, që po përcillet në tërë botën, tashmë ka marrë edhe një “rekord” të ri.

Kim Kardashian, është “pornostarja” më e kërkuar nga femrat, në Pornhub dhe RedTube.

Bëhet fjalë për videon që e bëri atë të famshme ku bën seks me Ray J.

Studimi i bërë për The Daily Beast, tregon se zeshkania me trup bombastik, është e preferuar edhe për gjininë femërore.

Hulumtimi nxjerrë në pah edhe katër femra tjera, të preferuara po nga femrat.

Pas Kardashian është Farrah Abraham, Lisa Ann dhe Mia Khalifa.

Top pesëshen e kërkimeve të femrave, e mbyllë pornostarja James Dean.

Sa i përket kategorive që pëlqehen nga femrat, videot me lesbike janë më të pëlqyerat.

Pas tyre vijnë skenat me “seks në treshe”, *** të madh e të zi”, “seks në grup”, si dhe “seks amator”.