Kapet ‘mat’ deputeti i Gjirokastrës, shihni çfarë bën për 8 Marsin (FOTO)

Me rastin e 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas, deputeti i PS-së në Gjirokastër, Flamur Golemi, kishte zgjedhur tu bënte surprizë grave dhe vajzave që punojnë te Qendra e Ofrimit të Shërbimeve Publike të Integruara. Në fotot që sjell ArgjiroLajm.net duket deputeti Golemi teksa dhuron karafila për punonjëset e këtij institucioni.