Kjo foto hoteli po bën xhiron e botës

Fotoja e abazhurëve në një dhomë hoteli është kthyer në hit në rrjet brenda pak orësh.

Ajo u postua në Imgur dhe tërhoqi mbi 2.5 milionë vizita shumë shpejt. Kuptohet vetë arsyeja përse…

fotoja_0