Kombëtarja shqiptare mbërrin në stadium (FOTO)

Ka mbërritur në stadiumin “ Stade Bollaert-Delelis” Kombëtarja shqiptare, ku pas pak do të nisë ndeshja me Zvicrën.

Futbollistët kanë bërë një xhiro rreth fushës, si dhe janë përshëndetur me tifozët.

Mijëra tifozë kaë mbushur shkallët e stadiumit, ndërkohë që shumë të tjerë që nuk kanë gjetur biletë janë jashtë tij për të mbështetur kombëtaren.