LSI, ndihma për banorët e Zagories dhe Pogonit [FOTO]

Te rinjte e Levizjes Socialiste per Integrim ne Gjirokaster kane shperndare disa ndihma te banoret e zones se Zagories dhe Pogonit, te cilet u vune ne veshtiresi keto dite per shkak te motit te keq me reshje te dendura shiu e debore si dhe nderprerje te energjise elektrike. Ndihmat kane qene kryesisht ushqime dhe sende te tjera te vogla. Pertej solidaritetit, s’duhet harruar qe jemi edhe ne prag te zgjedhjeve lokale dhe normalisht partite shtojne vemendjen ndaj qytetareve.

10968303_618429611637215_7713379244094510723_n10407141_618429248303918_3120073659384500941_n (1)10168108_618429588303884_2315515115897652816_n10978605_618429561637220_770265689141020490_n10995817_618429468303896_1475956274820244822_n10391014_618429438303899_6530735821337213409_n10968328_618429358303907_1894497201152038326_n10945570_618429288303914_6231885138997154452_n10407141_618429248303918_3120073659384500941_n