Luftëtarja seksi që po çmend rrjetin me format e saj (FOTO)

Ajo quhet Alexandra “Stitch” Albu dhe është një luftëtare e UFC në kategorinë e femrave.

Por përveç talentit në ndeshje, ajo ka një fizik mahnitës që ka çmendur rrjetin.

Ja disa prej fotove të saj në rrjetet sociale.