Lulzim Basha në Libohovë, fotot që (s) keni parë

 Lulzim Basha në Libohovë, fotot që (s) keni parë

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka shpërndarë sot në Facebook fotot nga takimi i para dy ditëve në Libohovë. Në sheshin para ish-kinemasë së Libohovës ai bisedoi me qytetarë dhe prezantoi disa nga pikat e programit ekonomik të PD-së. Basha shoqërohej në këtë takim nga kreu i demokratëve në Gjirokastër, Roland Bejko, ish-kryebashkiaku Altin Çomo, ish-ministri Aldo Bumçi etj. Më poshtë fotot e takimit.

|Libohova Online|

0102030406070809010011012013014015016017018019021022023024025

Libohova Online