Ndërpritet ndeshja Shqipëri-Maqedoni

tmp_29366-14284912-10210052793897468-202489453-o-470x245_1473107243-6458296766929296Prej minutës së 70’ shiu i dendur dhe era e fortë e bëri të vështirë takimin Shqipëri – Maqedoni në Loro Boriçi.

Pjesa dërrmuese e tifozëve u futën në ambjentet e brendshme të stadiumit, ose u larguan.

Ndeshja u pezullua nga gjyqtari ne minuten e 75-te.

Rezultati mbetet 1-1.