Në gjykim mamaja 36-vjeçare, seks treshe me 15-vjeçarët

treshe1-300x200Një mama 36-vjeçare ka kryer marrëdhënie seksuale treshe me një 15-vjeçar dhe bashkëmoshatarin e tij, nga ajo që është mësuar gjatë gjyqit.

Caroline Lea dyshohet se iu bëri seks oral të dy djemve gjatë kursit në shtëpinë e saj, ku ajo tha se i lejoi ata të pinin alkol dhe të merrnin drogë.

Ajo akuzohet gjithashtu se ka shkuar edhe me një tjetër 15 vjeçar, që mendohet se ka qenë i lidhur me të.

Ajo tha se kishte prekur seskualisht  një djalë të tretë të së njëjtës moshë, shkruan Mirror.

Ngjarja ka ndodhur në Blackpool të Lancashir, në Angli.