Nëna dhe foshnja 6 muajshe digjen të gjalla, foto nga tragjedia në Tepelenë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Tepelenës.

Një foshnje 6 muajshe dhe nëna e tij janë djegur të gjalla teksa banesa e tyre është përfshirë nga flakët.

Lapsi.al sjell foto nga vendi i ngjarjes, ndërsa të dhënat e para thonë se zjarri është shkaktuar nga një rrjedhje gazi.

Nëna E.SH, 35 vjeç jetonte me djalin e saj 6 muash në katin e parë të një apartamnnti në lagjen “15 Shtatori” të Tepelenës.

Forcat zjarrfikëse e nuk arritën të shpëtonin gruan dhe fëmijën e saj. Policia vijon hetimet për ngjarjen.

15782604_10209365319027526_504989569_n

15750059_10209365319067527_1780428704_n

15730738_10209365319187530_456535936_n