Ngjarje horror, i pritet koka një 66-vjeçari

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Kelcyre. Sipas policise nje i semur mendor i ka prere koken nje 66-vjecari. Me poshte njoftimi i popicise.

Njohemi se në fshatin “Uji i Mirë”, Njësia administrative Sukë, Bashkia Këlcyrë, shtetasi Alban Voda, 30, vjeç, i ka prerë kokën me mjete prerëse ( thikë) shtetasit N.H., 66 vjeç.

Autori dyshohet se vunate nga çrregullime mendore dhe u shoqërua në Komisariatin e Policiasë Përmet.