Njihuni me profesorin e filmave porno

2,w=559,c=0.bildAi është producent i qindra filmave erotikë, pornostar në mbi 1300 filma, por nuk i mjafton.

Tashmë ai do hapë një universitet pornoje.

Bëhet fjalë për Rocco Siffredi, i njohur edhe si ‘Hamshori Italian’.

51 vjeç, me një penis 23 centimetër të gjatë, ai është yll i pornove sidomos në vitet ’90.

Gjatë 30 viteve, mendohet se ai ka ‘kënaqur’ më shumë se 4 mijë femra.

Në mars të vitit të shkuar, mjeshtri i seksit anal deklaroi se i jep fund karrierës.

Por ai nuk ndalet.

Tashmë ka themeluar akademinë ‘Siffredi Hard’.

Siffredi lindi në vitin 1964 në Ortona të Italisë dhe u rrit në një familje katolike.

Që kur ishte adoleshent, ishte i fiksuar pas seksit.

“Në kokën time kisha vetëm femra,” thotë ai.

Ai la provincën dhe hyri në marinë.

Pas dy vitesh e la ushtrinë dhe shkoi tek i vëllai në Paris, që kishte hapur një restorant.

Ky ishte momenti i fatit.

Në një klub nate takoi pornostarin Gabriel Pontello.

U bënë miq dhe ai e futi në industrinë porno.

Filmin e parë (Belle d’Amour) e bëri kur ishte 21 vjeç.

“Isha si në parajsë,” tha ai.

Djaloshi nga provinca kishte gjetur profesionin e ëndrrave.

Dhjetë vjet më vonë ai revolucionarizoi industrinë e pornos.

Ishte i pari aktor që praktikonte lidhjet (bondage) dhe sadomazokizmin.

I detyronte femrat të bënin seks oral dhe ndonjëherë i godiste.

U martua në vitin 1993 me modelen Rosa Carraciolo, e cila ka luajtur në disa prej filmave të tij pasi themeloi markën “Rocco Siffredi Produzione”.

Të dy jetojnë akoma edhe sot në Budapest të Hungarisë me dy djemtë e tyre, 19 dhe 16 vjeç.

Edhe pse deklaroi se do tërhiqej në vitin 2004, ai sërish u rikthye.

Megjithatë duket se kjo do jetë lamtumira e fundit e një legjende, që thotë se momentin më të vështirë e pati kur iu kërkua të luante në një film të vërtetë, pa skena porno.

“Kinemaja nuk ka lidhje me pornon,” tha njeriu, që nuk ishte mësuar të shprehte ndjenjat përpara kameras.

Rocco Siffredi gründet eine Porno-Uni. Dort will er Studenten die Tricks der Branche beibringen.Rocco Siffredi mit Ehefrau Rosa Caracciolo