Njihuni me Sofinë e re tek “Zonë e Lirë”, një 19-vjeçare nga Gjirokastra

tmp_14534-antonia-110915132Vajza që ka zëvendësuar Sofinë e “Zonë e Lirë”, quhet Andonia Dobi, 19 vjeçe nga Gjirokastra.

Andonia është një vajzë e cila ka pasion shumë të madh modelingun dhe studion për Biokimi, viti i parë.

Ka marrë pjesë në disa sete fotografish si fotomodele.

Ajo është shprehur se është gjendur krejt rastësisht në këtë fushë, por pasioni për modelingun ka qenë që në fëmijëri.

Mirëpo, nga e premtja e sotme, Andonia do jetë Sofia e re në “Zonë e Lirë”.

Kësaj radhe, Arian Çani ka qëlluar në shenjë…