Nuk do ta harroni kurrë seksin me këto 3 shenja të horoskopit

eros-300x164Horoskopi zbulon se cilat përparësi kanë këto 3 shenja astrologjie. Ata/ato janë mbretër dhe mbretëresha të dhomës së gjumit.

Dashi

Është partner ideal për të gjithë ata që dëshirojnë argëtim dhe diçka më shumë në krevat. Për Dashin seksi është shumë i rëndësishëm, ndaj edhe është shumë i zjarrtë dhe aspak i turpshëm. Pra, kjo është përparësia më e madhe e tij.

Dashi gjithmonë do t’iua thotë qartë se çka dëshiron dhe nuk do të ngurrojë të bëjë çdo gjë në mënyrë që seksi të jetë vërtet i zjarrtë dhe i paharrueshëm.

Luani

Pjesëtarët e kësaj shenje të horoskopit kënaqen kur të tjerët tregojnë admirim ndaj tyre, prandaj mos u befasoni nëse vëreni që Luani bën çdo gjë në krevat vetëm që të marrë lëvdata. Kjo njëkohësisht do të thotë që është shpesh ekzibicionist dhe seksi kurrë nuk u bëhet monoton.

Është mjaft e lehtë për të për të bërë për vete Luanin – vetëm jepini vëmendje të vazhdueshme.

Akrepi

Pjesëtarët e kësaj shenje të horoskopit kanë dëshirë të madhe që të kënaqen në seks, dhe prandaj gëzojnë reputacionin e dashnorëve më të mirë.

Akrepi seksin e kupton seriozisht, prandaj nuk i preferon lidhjet vetëm për një natë, ndërkaq partnerët e kësaj shenje gjithmonë do të jenë të kënaqur nëse dëshirojnë të kalojnë një natë me plot afsh.