Pornostarja shqiptare që po “çmend” Instagramin (foto+16)

porno-a-780x439_1461667265-9932254Alby Rydes është ndër pornostaret më aktive në rrjetet sociale.

Aktorja shqiptare nuk nguron të ndajë fotot dhe videot në të cilat ajo shfaqet mjaft provokuese.

Këtë herë Ryders vjen me një foto të nxehtë për fansat e saj teksa shihet në shtrat duke mbuluar gjoksin me dorë.

Kujtojmë se 20-vjeçarja ka prejardhje shqiptare dhe këtë e ka dëshmuar disa herë, kur skenat e nxehta i ka shoqëruar me muzikë shqipe.