Presin të iki Rama, demokratët e Libohovës sërish në çadrën protestës (FOTO)

Simpatizantë dhe drejtues të Partisë Demokratike nga qarku Gjirokastër ishin sërish sot në çadrën e protestës së opozitës përballë Kryeministrisë.

Gjatë paradites së sotme kryetari i PD-së Lulzim Basha foli para mbështetësve, duke kërkuar largimin e Edi Ramës dhe krijimin e një qeverie teknike për të organizuar zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

Më poshtë foto nga takimi.

Image may contain: 19 people, crowd

Image may contain: 17 people, outdoor

Image may contain: 3 people, selfie, beard and close-up

Image may contain: 9 people, crowd

Image may contain: 17 people, crowd

Image may contain: 16 people

Image may contain: 14 people

Image may contain: 30 people, crowd

Image may contain: 25 people, crowd

Image may contain: 3 people, crowd and outdoor