PS në fushatë, Kumbaro e Çuçi takohen në Athinë me emigrantët nga Gjirokastra (FOTO)

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro,  koordinatori i PS-së për qarkun Gjirokastër, Bledi Çuçi, deputeti i Tepelenës, Dashamir Kamberi, kreu i PS-së Gjirokastër Flamur Golemi zhvilluan mbrëmë një takim me emigrantë shqiptarë në Athinë. Takimi vjen në prag të fushatës elektorale për zgjedhjet e 18 qershorit.

“Një takim i jashtëzakonshëm në Athinë, me pjesën më të shëndoshë të shoqërisë, emigrantët, të cilët kanë sakrifikuar gjithçka për një jetë më të mirë dhe duhen shpërblyer. Të mblidhemi dhe të shohim njëri tjetrin në sy për çdo hap që do hedhim, në të mirën e shoqërisë dhe shtetit shqiptar”, shkruan ish-ministri në faqen e tij në Facebook.

/ArgjiroLajm.net/ 

Image may contain: 9 people, people sitting

Image may contain: one or more people and crowd

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: 7 people, crowd

Image may contain: 4 people, indoor

Image may contain: 7 people, people standing, crowd and indoor

Image may contain: one or more people and crowd

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: one or more people and crowd

Image may contain: 3 people

Image may contain: 12 people, people sitting and crowd

Image may contain: 4 people, indoor

Image may contain: 1 person, standing