‘Qytetari dixhital’ nga Lazarati i shkruan Berishës: Kemi 4 ditë pa drita, policia po na bën terror për të paguar faturat

Një banor i fshatit Lazarat i është ankuar ish-kryeministrit Berisha për mungesën e energjisë elektrike. Berisha publikon në Facebook mesazhin e tij. Ja çfarë shkruan ai.

Terror shteteror me narkopolice, terr dhe erresire ndaj Lazaratit. Kohe e maskarenjve! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb “pershendetje zoti Doktor.. jam. nje banor i fshatit ..Lazarat po bhen 4 dit pa drita !dhe cdo dit po na vijn ne shpi me polici dhe na bejnn teror per lekt te dritave … qe jemi te regullt me pages ne te gjith qarkun vetem Lazarati pa drita✌️ gjith te mirat”