“Qytetari dixhital” tregon anën tjetër të spitalit të Gjirokastrës (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur sot kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit publikoi një video ku shihej transformimi i Spitalit të Traumës ndër vite. Berisha ka publikuar foto nga spitali i Gjirokastrës, foto që sipas tij ia ka nisur “qytetari dixhital”. Ja postimi i plotë i Berishës.

Nje miremengjes nga nje prind femije i semure nga spitali i Gjirokastres per Edi Ramen!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e prindit dixhital! sb

“Persh z Sali Berisha! Une qe jo ju shkruaj jam nje qytetare Gjirokastrite . Ke respektin me te madh nga une dhe familja ime. Doja te ndaja nje realitet te pediatrine se spitalit Omer Nisha ketu ne Gjirokaster. Eshte nje skandal i vertet . Mjere ke ze halli.SKANDAL !!!

Kjo quhet pediatri?? Te cosh femijen per vizite ose shtrim .. ne keto dhoma e keto ambjente…

Dhoma per foshnje mes lageshtires e mykut … dysheku qe i kishin dale telat te shtrish foshnjen aty ne keto pislleqe …

E zhgenjyer une totalisht nga ambjenti ..nga doktori e nga infjermjeret. ..

Anicirre totale pediatria Gjitokaster.. do doja shume ta publikoje. Ju lutem anonim. Faleminderit . 25 qershori dita jone e madhe per PD dhe gjithe popullin”

No automatic alt text available.

Image may contain: indoor