Rekordi i Lizës i pathyer prej 12 vitesh: Seks me 919 burra në 12 orë

1458490228-lisa-2Lisa Sparks ka vendosur një rekord botëror në fushën e saj të pornos. Aktorja e filmave me drita të kuqe e njohur me nofkën Lisa Sparkxxx bëri në vitin 2004 atë që dhe sot është ende një rekord.

Në festivalin e njohur si “Eroticon i Varshavës” ajo bëri seks me 919 burra në 12 orë me një mesatare prej 76.5 burra në një orë.

Edhe pas 12 vitesh rekordi është i pathyer. Edhe vetë aktorja thotë se nuk ka ndërmend që të provojë të thyejë rekordin e saj. Në një intervistë të dhënë së fundmi ajo tregon se ishte argëtuese, por edhe e lodhshme.

“Ngjarja u kundërshtua nga qeveria polake. Isha nervoze se do të më ndalonin në aeroport. Nuk ishte e lehtë seps enë garë me mua ishin edhe dy aktore porno mjaft të njohura si polakja Makita dhe braziliania Patricia. Në fund ia dola të fitoj unë”.